Alexander Vasilenko färgserigrafi
2015-03-28
302127
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDER VASILENKO (född 1965): Grön torso, signerad Vasilenko, färgserigrafi, 151/240, bladmått ca 90x60 cm, oramad
Hanteringsslitage