Karl Höglund
2015-03-28
302126
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): "Midsommardans", signerad Karl Höglund, numrerad 54/290, färglitografi, bladmått 60x82 cm