Uno Vallman 1966 olja
2015-03-29
302122
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), Man i vit hatt, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 60x75 cm
Tryckmärke