Uno Vallman 1964 olja
2015-03-29
302121
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), Fiskehamn i aftonrodnad, signerad och daterad Uno Vallman 1964, olja på duk, 50x65 cm