Uno Vallman 1965 olja
2015-03-29
302116
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), Fågel mot orange bakgrund, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 64x53 cm