Anders Hultman färglitografier
2015-03-27
302080
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERS HULTMAN (född 1945): 2 st, Kompositioner, signerade och numrade, litografier,bladmått ca 54x44 resp, 42x36 cm
Oramade