Theo Tobiasse litografi
2015-03-27
302070
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (född 1927): "Ou sont restés les Rois de Babylone ?", signerad Theo Tobiasse, 55/200, färglitografi, bladmått ca 57x76 cm