Theo Tobiasse färglitografi
2015-03-27
302064
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "L` ouseau de la valse", signerad och numrerad Theo Tobiasse 36/100, färglitografi, ca 70x51 cm