Medaljong empire
2015-03-29
302044
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MEDALJONG, 1800-talets första del, empire, en sida med hårarbete den andra med silhuettbild av herre, höjd cm7x6 cm
Smärre skador