Tubkikare 1900-talets början
2015-03-27
302026
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TUBKIKARE, 3 st, 1900-talets början, mässing, längd ca 39,5-54 cm
Bruksslitage