Timo Solin skulptur
2015-03-27
302004
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TIMO SOLIN, (född 1947): Kvinna med orm, signerad och daterad Timo Solin -96, bemålad metall på plexi, höjd med sockel 49 cm
repor, färgbortfall