Japanska träsnitt
Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
KATSUKAWA SHUNKO (1743-1812), Brottare, del av triptyk, senare 1800-talsavdrag, UTAGAWA KUNISADA /Toyokuni III, (1786-1864), 2 st, Skådespelare, samtliga oramade i passpartout, obanformat
Slitage, veck, insektsskador
301995
2015-03-27