Fat Tallrikar Kina
2015-03-27
301989
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famillerosefärger av blommor, fatets diameter ca 32 cm
Skador, lagningar