Vägglampa
2015-03-27
301984
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPA, 1950/60-tal, kupa i glas med förgyllning, väggfäste i teak, lampans diameter 39 cm