Rysk ikon
2015-03-30
301962
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, Ryssland, 1800-tal, Kristus Pantokrator, 41x34 cm
Skador, färgbortfall, slitage