Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BRAM BOGART (Holland, född 1921): Untitled, signerad och otydligt daterad Bogart, multipel/ bemålad keramik, ca 25x17 cm, stämplad F. Delilke, Paris samt Atelier Studio Foubert (?)
Zustandsbeschreibung
301941
2015-03-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner