Uno Vallman 1965 olja
2015-03-29
301922
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), Midnattsol, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 50x60 cm