Uno Vallman 1944 olja
2015-03-29
301920
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), Böljande landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1944, olja på pannå, 52x63 cm