Lage Lindell litografi
2015-04-16
301886
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980), abstrakt, signerad Lage Lindell, 126/150, färgserigrafi, ca 52x61 cm