Fat porslin famille rose
2015-03-26
301864
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, färger i famille rose, diameter 32 cm
Ytslitage samt mindre kantnagg