Fat Japan
2015-03-26
301844
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Japan, 1900-tal, bär märkning, dekor i underglasyrblått av figurscen, diameter 42 cm
Lagningar