Skulpturer 1900-talets andra hälft
2015-03-26
301792
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTURER, 1 par, 1900-talets andra hälft, "Pêcheuse" och "Pêcheur", bronserad metall på svarvad träsockel, höjd ca 36 cm
Bruksslitage