Ask i malakit Ryssland
2015-03-27
301790
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ASK med lock, malakit, Moskva, 1900-talets början, oktagonal form, förgylld silverlockknopp i form av björn, höjd 7, 5 cm
Locket med lagning