Byrå 1800-tal
2015-03-26
301767
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, mahogny, lister och beslag i mässing, en låda med fackinredning, höjd ca 95, 110x47,5 cm
Nyckel saknas, utbytta lås, omarbetad, slitage,