Yrjö Edelmann färglitografi
2015-03-26
301761
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61 x 44 cm
Oramad