Medaljong emalj diamanter
2015-03-27
301756
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MEDALJONG, förgyllt silver och svart emalj, framsida med dekor av gammalslipad diamant samt rosenstenar, 1800-talets senare del, höjd inkl. ögla 5,5 cm, originaletui
Emaljskador