Olle Nordberg oljemålning
2015-03-25
301705
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Skogen, signerad Olle Nordberg, olja på duk, ca 77 x 65 cm