Nakterhus 1900-talets första hälft
2015-03-25
301693
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NAKTERHUS, 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 29 cm
Lagningar, bruksslitage