Matskedar silver 1800-tal
2015-03-26
301675
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATSKEDAR, 12 st., silver, olika modeller och mästare, 1800-tal, vikt ca 580 g
Bucklor, slitage