Pottskåp
2015-03-26
301659
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POTTSKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålat samt bronserat, höjd 84,5, 44x35 cm
Slitage