Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), "Mona", signerad Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn 1911, etsning, utförd 1911, signerad, 25 x 17,5 cm
Renoverad
301513
2015-03-25