Sideboard i teak 1960-tal
2015-03-25
301511
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, teak, Sverigen, fyra lådor, höjd 102, 180x46 cm, nyckel finns
Smärre ytslitage