Carl Brandt pasteller
2015-03-25
301499
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): (2) Insjölandskap, en signerad och daterad C. Brandt, pasteller, 71 x 25 cm vardera