Golvlampa björkfot
2015-03-25
301478
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1940/50-tal, bonad björk, vit glaskupa, höj och sänkbar
Bruksslitage, omarbetad