Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2015-03-25
301400
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): "Tänker på dig", signerad, provtryck, färglitografi, bladmått 42x30 cm