Oidentifierad konstnär 1800-tal
2015-03-25
301389
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv med kyrka, möjligen Robert Schleich, Tyskland, olja på duk, signerad R Schleich a tergo, 26x35 cm
Krackeleringar, smärre dukskada