Mo Geng akvarell
2015-03-26
301366
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MO GENG (född 1960): Blommande grenar, inskription och sigill, bläck och akvarell på papper, ca 30x65 cm
PROVENIENS: Från en svensk privatsamling, köpt i Kina 1970-tal