Bojaner Wucai 1600-tal
2015-03-26
301349
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOJANER, 2 st, porslin, Transition 1600-tal, wucaidekor, höjd 10-13 cm
Nagg