Bokhylla 1900-talets början
2015-03-25
301326
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BOKSKÅP, 1900-talets, bonad ek, beslag i metall, höjd ca 196, 85,5x31,5 cm
fläckar, slitage