Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
IKEA, enligt uppgift, byrå, gustaviansk stil, efter Haupt, stenskiva, fanérad i olika träslag med intarsia, beslag i mässing, 3 lådor, höjd 81, 95x53 cm
Fanérskador och slitage
301324
2015-03-25