Ateljé lyktan takplafond
2015-03-24
301315
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, taklampa, frostat glas, 1980/90-tal etikettmärkt, höjd 40 cm
Obetydlig nagg