Spelbord gustavianskt stil
2015-03-25
301305
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, gustaviansk stil, mahogny, beslag i metall, höjd 74, 90x45, upplaget 90x90 cm
ytan med slitage, fanérskador