Tanka
2015-03-30
301296
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TANKA, Tibet, Sakyamana Buddha, troligen 1900-tal, blandteknik på duk, 68x47cm
Slitage, delvis färgbortfall