Bertil Öhlund olja på duk
2015-03-25
301292
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL ÖHLUND (född 1923): "Viken", signerad Bertil Öhlund, 1979-86, olja på duk, 45x64 cm