Ikon 1800-tal Ryssland
2015-03-30
301280
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, 1800-tal, Ryssland, December månad, 53x40 cm
Skador: Ytskador, färgbortfall