Bertel Bertel-Nordström Vinterdis Skeppsholmen
2015-03-30
301251
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Vinterdis mot Skeppsholmen, signerad och daterad Bertel Nordström 1952, olja på duk, 60 x 73 cm