Uno Vallman
2015-03-28
301226
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): (2) Skisser, signerade och daterade Uno Vallman 1966, blandteknik, ca 30x21 resp 32x23 cm, oramade
Hanteringsveck