Ib Geertsen
2015-03-28
301146
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IB GEERTSEN (Danmark 1919-2009), Konkret komposition, monogramsignerad och daterad 28-8-49 IG, tusch och collage, ca 38x49 cm,
UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst
Skador och gulnader