Robert Högfeldt oljemålning
2015-03-24
301099
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Insjölandskap, blandteknik, signerad, olja på pannå, 23x52 cm