Takarmatur i smide
2015-03-24
301082
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, smide, 1900-talets fösta hälft, 4 ljuspunkter, kinesiserande dekor, höjd ca 65, diameter ca 70 cm, skärmar medföljer
Skärmar med skaodr, slitage, ej funktionstestad